Witam posiadam telewizor "Aiwa 21-cali" od szesciu lat jak dotej pory spisywal sie rewelacyjnie nie stwarzal zadnych problemow , az do tej pory.
Wiec tak, jak go wlacze to dziala chwilke pozniej zanika obraz ale powoli najpierw jest taki mglisty, zamglony i wygasa az do czarnego obrazu no kompletnie nic nie widac, pochwili sie rozjasnia do normalnego wygladu no i tak jest caly czas
a dzwiek jest bez przerwy (caly czas).
Jesli ktos moglby mi jakos pomoc to z gory bardzo dziekuje.
Wiec tak, jak go wlacze to dziala chwilke pozniej zanika obraz ale powoli najpierw jest taki mglisty, zamglony i wygasa az do czarnego obrazu no kompletnie nic nie widac, pochwili sie rozjasnia do normalnego wygladu no i tak jest caly czas
Jesli ktos moglby mi jakos pomoc to z gory bardzo dziekuje.