Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio samochodowe a zmieniarka CD w czym problem ??

harnas_ns 19 Paź 2007 10:21 1327 2
  • #1 19 Paź 2007 10:21
    harnas_ns
    Poziom 12  

Witam , mam taki oto problem : mam w peugocie 406 zamontowane oryginalne radio kaseciaka z oryginalnym sterowaniem przy kierownicy , nie chcial bym go zmioeniac ze wzgledu na to wlasnie sterowanie. W bagazniku mam kable do zmieniarki, postanowilem wiec tak owa kupic, i po podlaczeniu nie ma zadnej opcji w radiu zeby sie na nia przelaczyc, mozna jedynie przelaczac jojstikiem przekrecajac na mode i wybierajac pomiedzy tuner a tape , czy ktos mial juz kiedys taki problem ? jest to oryginalne radio philips montowane oryginalnie w peugotach 406 oraz zmieiarka sony(poprzedni wlasciciel zapewnial mnie o dzialniu), bardzo prosze o jakas podpowiedz jak sie do tego zabrac aby to dzialalo jak nalezy.

0 2
  • #2 19 Paź 2007 10:39
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda

A czy to twoje radio ma funkcję przełączania na zmieniarkę?
    Bo wytłumaczenie obecności przewodu do zmieniarki jest proste: poprzedni właściciel miał radio sony, do którego miał podłączoną zmieniarkę i możliwe, ze poprzez specjalny interfejs dostępny do radioodbiorników sony, miał podpięte sterownie z kierownicy.
    I wątpię, by sony chciało działać z philipsem...

0
  • #3 19 Paź 2007 10:55
    harnas_ns
    Poziom 12  

wlasnie rozkrecilem troche plastikow , i sprawa wyglda tak , radio ma z tylu normalna kostke iso , oraz jedna taka mi nie znana , szukalem po kablach gdzie to prowadzi , znalazlem dodatkowy modol gdzie wlasnie wychdoza kable do podlaczenia zmieniarki w bagazniku , byl nawet przycisk reset , sprobowalem resetowac wylaczyc zasilanie tego modulu i wlaczyc jeszcze raz ale nie przynioslo to zadnych rezultatow , w kazdym razie skoro jest to tam zamonotowane seryjnie to znaczy ze jest mozliwosc podlaczenioa zmieniarki , problem moze raczej polegac na komunikacji zmieniarki sony z padkiem philips :(

0