Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Bosch WFB1614 - przelewająca się woda

19 Paź 2007 21:57 3029 5
  • Poziom 9  
    Witam. Mam problem z pralką którą kupiłem niedawno (używana). Otóż nastawiam pranie wszystko idzie ładnie do pewnego momentu jak zaczyna pobierać wodę pod sam koniec prania (przed płukaniem chyba) bierze jej tak dużo że się przelewa i leje od spodu na podłogę a w środku wody jest pod sam koniec bębna. Sprawdziłem hydrostat nie zauważyłem żadnych nieszczelności. Wężyk który idzie od hydrostatu do takiej plastikowej rurki jest cały a rurka do której wpada ów wężyk wpada została wyczyszczona z kamienia i nie mam pojęcia co jest POWODEM takiego stanu :( POMÓŻCIE PROSZĘ :)
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    A jak się sprawdza ?? nie będę wymieniał na ślepo ?? :)
  • Poziom 32  
    Może wężyk w górnej części przy hydrostatcie się przetarł,sprawdź to.Powodzenia.
  • Poziom 15  
    to ja podpowiem tak: wlacz pralke na pusty beben niech naleci tak do 1/4 zbiornika i teraz wylacz pralke z kontaktu zdejmij wezyk z hydrostatu i dmuchaj w niego sprawdzisz tym czy wezyk jest drozny nastepnie dmuchajac zacisnij go i wlaz do hydrostatu powinienes uslyszec pstrykniecie wlacz pralke i to powinno zalatwic sprawe , powodzenia
  • Poziom 9  
    Ooo super dzięki za poradę :) Zauważyłem coś jeszcze że po tym oczyszczeniu tej plastikowej rurki do której wchodzi wężyk z hydrostatu a dużo było tego kamienia i po ponownym zamontowaniu jej dopiero wtedy po nastawieniu prania miałem ten duży wyciek wody. Może po prostu ta cała elektronika i czujki różne zgłupiały i potem jak już nastawiłem znów dwa prania to nie uleciała nawet kropla :) mam nadzieję że już będzie OK ale jakby co to z porad skorzystam. Dziękuję :)