logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

XEROX M750 - czerwona dioda, brak druku po napełnieniu kartridża, co robić?

yaki 25 Lis 2003 23:49 1736 3
REKLAMA
  • #1 414348
    yaki
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Witam !

    Od pewnego czasu zaczęła mi błyskać czerwona dioda na panelu drukarki (częstotliwość ok. 1/na sek), i przestała drukować. Mimo iz napełniłem kartridze atramentem (myślałem że może z tego powodu skończyła drukować) dalej dioda błyska i nie reaguje na komende drukowania. Strony testowej też nie drukuje...
    Możecie poradzić co może jej dolegać ?

    Serdecznie dziekuje za odpowiedzi :wink:
  • REKLAMA
  • #2 417615
    mkudaj
    Poziom 15  
    Posty: 144
    Pomógł: 3
    Ocena: 2
    Po pierwsze sprawdź czy nie są brudne pojemniki z atramentem (czarne i białe pola oraz lustereczka). Dobrze by było sprawdzić u znajomego głowice (maszyna w ten sposób sygnalizuje uszkodzoną, niewłaściwą lub brak głowicy). Pytanie: czy po podłączeniu do prądu drukarka się inicjuje (przesuwa karetkę od prawej do lewej i z powrotem i czy słychać jak pracuje silnik modułu parkowania głowic? Szkoda, że nie podałeś co pokazuje panel kontrolny sterownika drukarki.

    Pozd
  • REKLAMA
  • #3 417916
    stan
    Poziom 25  
    Posty: 985
    Pomógł: 59
    Ocena: 172
    Ten model jest wrazliwy na jakiekolwiek zabrudzenie czy zmianę kodu paskowego naklejonego na każdy kartridż.
  • #4 420911
    mkudaj
    Poziom 15  
    Posty: 144
    Pomógł: 3
    Ocena: 2
    czy ta odpowiedź oznacza, że urządzenie już działa?
REKLAMA