Witam !
Od pewnego czasu zaczęła mi błyskać czerwona dioda na panelu drukarki (częstotliwość ok. 1/na sek), i przestała drukować. Mimo iz napełniłem kartridze atramentem (myślałem że może z tego powodu skończyła drukować) dalej dioda błyska i nie reaguje na komende drukowania. Strony testowej też nie drukuje...
Możecie poradzić co może jej dolegać ?
Serdecznie dziekuje za odpowiedzi
Od pewnego czasu zaczęła mi błyskać czerwona dioda na panelu drukarki (częstotliwość ok. 1/na sek), i przestała drukować. Mimo iz napełniłem kartridze atramentem (myślałem że może z tego powodu skończyła drukować) dalej dioda błyska i nie reaguje na komende drukowania. Strony testowej też nie drukuje...
Możecie poradzić co może jej dolegać ?
Serdecznie dziekuje za odpowiedzi