Witam
Nie moge za nic scignac lozyska od bebna a musze je wymienic bo sie rozsypalo
. Moglby mi ktos wytlumaczyc jak je wyciagnac ???
Nie moge za nic scignac lozyska od bebna a musze je wymienic bo sie rozsypalo
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam