Ta drukarka ma załączone sterowniki na FDD bez win 98, ,a ja mam jeszcze taki. Szukałem chyba już wszędzie. Może ktoś ma taki sterownik na WIN 98. Pozdrawiam .Dziękuję.
Sorry Gregory, ale ta drukarka nie obsługuje Win 98, nigdy nie obsługiwała, w związku z czym nie ma napisanych pod nią sterowników.
cytat z HP:"Operating System Windows 2000 Professional driver only, Windows XP (Home, Pro, x64) , Vista" oraz pod Mac'a.
Jest to w miarę nowa drukarka (nie produkowana już i nie sprzedawana) jak na system win 98. Stąd problemy.
Pozdrawiam