mam problem poniwaz nie wiem które elementy odpowiadają za dzwonienie w siemens gigaset 910 prosze o podpowiedzi lub kawałek schematu oczywiście przywołanie działa,nawet dioda żadna nie mruga w momencie dzwonienia myśle że to gdzieś zaraz na początku obwodów tkwi problem i chyba to po burzy oczywiście reszta działa super wybieranie itp.dzięki z góry