witam
dostałem sony ericsona w660 na polaka z cidem 49 brown lecz na supporcie jest tylko cid 52 do pobrania czy moge bez obaw wgrac tą wyższą wersje ( mam setoola 3)czy tez np.zrobic to kulan kendi ,
podpytywałem sie znajomych i jeden mówi żeby nie kombinować drugi że bez problemu pójdzie a ja wkońcu niewiem co robić a klient czeka!!!
jakie jest wasze zdanie na ten temat oczywiście wywnioskowane z własnych doświadczeń???
pozdr.
dostałem sony ericsona w660 na polaka z cidem 49 brown lecz na supporcie jest tylko cid 52 do pobrania czy moge bez obaw wgrac tą wyższą wersje ( mam setoola 3)czy tez np.zrobic to kulan kendi ,
podpytywałem sie znajomych i jeden mówi żeby nie kombinować drugi że bez problemu pójdzie a ja wkońcu niewiem co robić a klient czeka!!!
jakie jest wasze zdanie na ten temat oczywiście wywnioskowane z własnych doświadczeń???
pozdr.