#1 4457276 07 Lis 2007 22:48 drowning_man drowning_man Poziom 15 Posty: 217 Ocena: 26 Autor tematu Post #1 4457276 07 Lis 2007 22:48 Witam, jestem początkującym i nie bardzo się na tym znam, moje pytanie: czy można podłączyć telewizor (gniazdo euro) bezpośrednio do gniazda D-Sub 15?
#2 4457573 07 Lis 2007 23:58 saturnin_1984 saturnin_1984 Poziom 13 Posty: 70 Pomógł: 3 Ocena: 12 Pomocny post? (0) Post #2 4457573 07 Lis 2007 23:58 trzeba poszukać. http://www.elektroda.net/download/dwpl.php?file=dla_kompa/vga2tv/vga2tv.pdf https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic14987-0.html tu wszystko jest opisane.