witam
Czy ktos wie jakie powinno byc napięcie na SDA ;SCL ,gdyż u mnie napięcia te "pływają" w granicach prawie 1V.(Są to napięcia rzędu chyba 3,3V ale ja nie wiem bo u mnie cały czas oscyluje).Na schemacie nie mogę znaleźc tych wartości.
Czy może miec to znaczenie ,że brak jest PIP z tunera.Reszta jest OK.
Czy ktos wie jakie powinno byc napięcie na SDA ;SCL ,gdyż u mnie napięcia te "pływają" w granicach prawie 1V.(Są to napięcia rzędu chyba 3,3V ale ja nie wiem bo u mnie cały czas oscyluje).Na schemacie nie mogę znaleźc tych wartości.
Czy może miec to znaczenie ,że brak jest PIP z tunera.Reszta jest OK.