oj panowie, panowie. a mówi się że najciemniej pod latarnia. nie było to poszukać na stronie idei. tam jest wszystko. do odbierania poczty elektronicznej przez 7650 trzeba mieć specjalną konfigurację. w załączniku opis konfiguracji wapa scd i maila dla wszystkich telefonów które to obsługują. osobiście mam tak skonfigurowaną nokie 7650 i normalnie mi wszystko działa a poczte mam na interii także nie muszę się prosić idei.
Załączniki:
-
19575.pdf
(149.14 KB)
Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.