Witam
Tak wiec laptop IBM x22, po wlaczeniu pokazuje logo ibm z opcja
f1 bios
f12 boot. Naciskam f1 widze "entering to bios" i tyle a biosa nie widac,
resetuje go, naciskam f12 widze "entering to menu boot" i dalej nic nie idzie.
Nie wiem czego to wina :/ bateria sie ladnie laduje dysk slychac ze pracuje wentylator.
Nie mam do niego cdroma(powienien byc zewnetrzny bo lapciak jest tak maly ze niezmiecilby sie tam cdrom Smile ). Resetowalem bios to wtedy zniknela
mi opcja f12 na ekranie botujacym, nie wiem czego to moze byc usterka ze
lapciaka nie rusza w obie strony :/
Moze ktos wie co jest grane ?
Tak wiec laptop IBM x22, po wlaczeniu pokazuje logo ibm z opcja
f1 bios
f12 boot. Naciskam f1 widze "entering to bios" i tyle a biosa nie widac,
resetuje go, naciskam f12 widze "entering to menu boot" i dalej nic nie idzie.
Nie wiem czego to wina :/ bateria sie ladnie laduje dysk slychac ze pracuje wentylator.
Nie mam do niego cdroma(powienien byc zewnetrzny bo lapciak jest tak maly ze niezmiecilby sie tam cdrom Smile ). Resetowalem bios to wtedy zniknela
mi opcja f12 na ekranie botujacym, nie wiem czego to moze byc usterka ze
lapciaka nie rusza w obie strony :/
Moze ktos wie co jest grane ?