Witam.
Jak w temacie. TV po podlaczeniu do sieci, nie daje zadnych oznak zycia. Nie sieci sie kontrolka StanBy, a co za tym idzie nie reaguje na pilota, ani na przyciski, ktore sa w TV.
Wymienilem pozystor, i dalej to samo. Nie ma napiecia ok 12V na diodzie, zainstalowanej za transformatorem. Sprobuje dzis wymienic, tranzystor odpowiedzialny za stanby. Nie pamietam jego oznaczenia.
Jesli macie jakies pomysly co moze byc uszkodzonego, to poratujcie mnie.
Niezbyt wesoły tytuł poprawiłem. [Mirek Z.]
Jak w temacie. TV po podlaczeniu do sieci, nie daje zadnych oznak zycia. Nie sieci sie kontrolka StanBy, a co za tym idzie nie reaguje na pilota, ani na przyciski, ktore sa w TV.
Wymienilem pozystor, i dalej to samo. Nie ma napiecia ok 12V na diodzie, zainstalowanej za transformatorem. Sprobuje dzis wymienic, tranzystor odpowiedzialny za stanby. Nie pamietam jego oznaczenia.
Jesli macie jakies pomysly co moze byc uszkodzonego, to poratujcie mnie.
Niezbyt wesoły tytuł poprawiłem. [Mirek Z.]