Witam
Na początek dam obrazek: http://img70.imageshack.us/img70/3267/funaibm7.jpg
Odbiornik po właczeniu wchodzi w tryb "video".
Pilotem można przełączyć na kanały.
Wszystkie funkcje z klawiatury tv działają włącznie z programowaniem.
Wymieniłem elektrolity na płycie zasilacza. napięcia są prawidłowe.
Również elki przy IC9, który sie grzeje ale trzyma 12,6 V ( Uin=16,7V)
Dodatkowo wymieniłem C209 (driver H) i C53 (+200V do płytki kineskopu)
Zakłócenia w obrazie zmieniają się i zagęszczają.
Po ok 10 min od włączenia obraz drga i jest prawie nieczytelny.
Prosiłbym o jakąś sugestię w celu wyeliminowania zakłoceń.
Dźwięk jest prawidłowy.
Pozdrawiam
Na początek dam obrazek: http://img70.imageshack.us/img70/3267/funaibm7.jpg
Odbiornik po właczeniu wchodzi w tryb "video".
Pilotem można przełączyć na kanały.
Wszystkie funkcje z klawiatury tv działają włącznie z programowaniem.
Wymieniłem elektrolity na płycie zasilacza. napięcia są prawidłowe.
Również elki przy IC9, który sie grzeje ale trzyma 12,6 V ( Uin=16,7V)
Dodatkowo wymieniłem C209 (driver H) i C53 (+200V do płytki kineskopu)
Zakłócenia w obrazie zmieniają się i zagęszczają.
Po ok 10 min od włączenia obraz drga i jest prawie nieczytelny.
Prosiłbym o jakąś sugestię w celu wyeliminowania zakłoceń.
Dźwięk jest prawidłowy.
Pozdrawiam