Czy ktoś może mi podesłać jaakąś instrukcję do tego pilota? Nie mam kompletnie pojęcia co to za urządzonko. Pierwszy raz się z tym spotkałem
. Czy jest to pilot uniwersalny do urządzeń różnych producentów, czy tylko Philipsa? A jeśli tak to jak go zaprogramować?