Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki najlepszy darmowy antywirus?

13 Lis 2007 23:33 3169 10
  • Poziom 9  
    Witam!

Jaki jest najlepszy darmowy program antywirusowy?

Obecnie uzywam Avira AntiVir'a Pro. Dosc dlugo skanuje dysk.... i cos wirusow nie wykrywa zbytnio....

Jaki jest najlepszy darmowy program ?

Dzieki
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Spec od komputerów
    Jakich wirusow nie wykrywa i skad wiesz, ze je masz skoro ich nie wykrywa?
  • Poziom 9  
    bo na innym kompie nie wykrywal, a po zainstalowaniu innego bylo 10 .... wiec wiem ze nie wykrywa..
  • Spec od komputerów
    Jestes pewien, ze zrozumiales poprawnie wyniki skanowania?
    Antywirus wykryje 10 ciasteczek i pozniej uzytkownik pisze, ze wykryl 10 wirusow. Jak na razie nie podales żadnych informacji takich jak nazwy wirusow oraz nazwy i lokalizacjia zainfekowanych plikow.
  • Poziom 34  
    Sebolek99 myśli że wirusy same się będą pchały wręcz do jego komputera.
    Ten co masz może wykrywać wirusy nie informując Cię o tym i umieszczać je w "kwarantannie".
    Podczas gdy ty zainstalujesz następnego antywirusa i wykryje Ci jakieś pliki zainfekowane myślisz że ten jest lepszy od tego co miałeś, ale jesteś w błędzie ponieważ ten tylko wykrył pliki które były w katalogu kwarantanny tamtego antywirusa.
    I pamiętaj żeby nie robić tego błędu co niektorzy że instalują sobie 2 lub 3 antywirusy na raz.
  • Poziom 9  
    moje pytanie bylo jaki waszym zdaniem program jest najlepszy, a wy wymadrzacie sie. Nie wiecie co to jest pytanie ?????? to do szkoly.

Moderowany przez jankolo:

Za obrażanie innych użytkowników Forum kolega otrzymuje ostrzeżenie

• Poziom 24  
    TYLKO I WYŁĄCZNIE Avast, adaware + to co dołącza TP --> arcaVIR !! ŻYĆ NIE UMIERAĆ !
  • Poziom 30  
    Do autora - "wymądrzanie się" może być źle zrozumiane... po co pisać o pomoc skoro potem tak kolega kwituje?? Odebrałem to BARDZO osobiście. Napisałem koledze czego osobiście używam i efekt jest taki, że wirusów u mnie brak... Co do reszty to kolega prosi nas o dyskusje na temat wyższości świąt Bożego Narodzenia nad świętami Wielkiej Nocy :-)
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    1. Nie ma czegoś takiego jak "najlepszy program antywirusowy";
    2. Temat wielokrotnie omawiany na Forum;
    3. Temat zamykam.