Witam i prosze o pomoc.
Posiadam ap d-link 700 i korzystalem z niego jakis czas. Potem zalozylem neostrade i byl podpiety do anteny zewnetrznej ale odłączony od sieci.
Teraz mam dostep do darmowej sieci i podlaczam go a tu kicha... Wizualnie jakby wszystko działało a nie moge sie wbić na niego. Być moze zapomnialem nr. IP a napewno zmieniałem... Co zrobić ??? Ma ktoś jakiś pomysł ???
z góry dziekuje za wszelkie porady.
Posiadam ap d-link 700 i korzystalem z niego jakis czas. Potem zalozylem neostrade i byl podpiety do anteny zewnetrznej ale odłączony od sieci.
Teraz mam dostep do darmowej sieci i podlaczam go a tu kicha... Wizualnie jakby wszystko działało a nie moge sie wbić na niego. Być moze zapomnialem nr. IP a napewno zmieniałem... Co zrobić ??? Ma ktoś jakiś pomysł ???
z góry dziekuje za wszelkie porady.