padla przetwornica w 1430, tranzystor sterujacy , scalaczek nim sterujacy, diody, transoptory, elka po stronie pirwotnej , sa OK ( podmienialem ze sprawnego ale niestety mialem go na chwile i nie moglem do konca popodmieniac
))) ) coz moglo pasc , moze ktos robil cos takiego ??? uwaga dodatkowa : kondensator 100micro/400V po stronie pierwotnej nie rozladowuje sie po odlaczeniu napiecia ( w sprawnym rozladowuje sie odrazu ) czyzby gzdies byla przerwa albo nie chodzi generator sterujacy praca przetwornicy ???
ps. o schemat nawet nie pytam
ps. o schemat nawet nie pytam