Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chłodziarko-zamrażarka Polar CZP236 - nie chłodzi

15 Lis 2007 21:54 3113 6
  • Poziom 9  
    Witam, mam problem z chłodziarko-zamrażarką Polar CZP236, wczoraj podczas wyjmowania żywności z lodówki zauważyłem że jest w niej ciepło, musiało tak już być od dnia poprzedniego bo dało się wyczuć brzydki zapach powoli psującej się żywności, co do zamrażarnika mrozi ale tylko jego lewa połowa, prawa jest niby lekko zimna ale wogóle nie oblodzona, próbowałem dzisiaj odmrozić i oczyścić lodówkę z tyłu oraz posprawdzać czy nic tam się nie poluzowało ale bez rezultatu proszę o pomoc, z góry dziękuje
  • Specjalista AGD
    Na te pytania pełna odpowiedź w "szukaj", hasło np. "Polar nie mrozi" i wszystko jasne :D
  • Poziom 9  
    Jest tam faktycznie dużo o tym ale nic co rozwiązało by mój problem :|
  • Poziom 24  
    twoj problem to nieszczelny układ chłodniczy i przez to brak gazu, wolaj serwis bo sam tego nie naprawisz,
  • Specjalista AGD
    LENZ84 napisał:
    Jest tam faktycznie dużo o tym ale nic co rozwiązało by mój problem :|

Bo ten problem może rozwiązać tylko dobry serwis. Najprawdopodobniej masz nieszczelność układu, a co za tym idzie, ubytek gazu - sam nic nie zrobisz.
  • Poziom 9  
    Z tego co piszecie to napewno ta nieszczelność układu, ile może kosztować nabicie gazu i czy samo nabicie wystarczy ? nietrzeba będzie jeszcze naprawić tej nieszczelności ?
  • Specjalista AGD
    :arrow: lidmar - mały dubelek :D
    Nie wystarczy nabicie - trzeba zlokalizować nieszczelność, ewentualnie może być coś przytkane.