Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki wzmacniacz do PowerBass ES-6C

29 Nov 2007 17:23 4422 16
  • Level 13  
    Jaki wzmacniacz do PowerBass ES-6C ?

Jakie są wasze sugestie ?

Cena do 350zł

Dodam jeszcze ze wczesniej zasilalem je blaupunktem THA 280 Jakosc byla beznadziejna. obecnie zasilam je z pod samego radioodtwarzacza Alpine 9852 jakosc odrazu sie poprawila i jest znacznie duzo lepiej

Pozdr.
  • Level 27  
    Hmmm poszukaj czegoś używanego AXTONA lub Audisona
  • Moderator of CarAudio
    Tylko nówka,czy używka też może być?
  • Level 23  
    Witam
    Podłącze się do tematu a jakby się zachował PHILIPS dap 6040 i PHILIPS dap 650 pod tymi PB?
    pozdrawiam
  • Level 13  
    Moze byc uzywka w bardzo dobrym stanie

A co sądziecie o wzmaku ,,Helix Dark Blue '' Moc podawana przez producenta to 2 x 80w RMS przy 13.8V
  • Moderator of CarAudio
    Na allegro masz ALPINE MRV-F400 V12 za dokładnie "kup teraz 350zł" . Kupując go załatwisz sobie 2x60w dobrej jakości na ES i na dodatek zostanie 160w rms na suba :-) ,bo to 4 kanałowy wzmacniacz. Polecam

PS: jeśli nówka ,to audison SRX ~ 315zł
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    te philipsy to dobrze grające wzmaki

lub klasyczne alpiny lub sony xm

na balledro jest audison VR 203 za 350 zł

i tego najbardziej polecam
  • Level 42  
    Ewentualnie jakiś xetec vector lub axton.
  • Level 23  
    A tak między tymi dwiema firmami to Alpine i Philips czy nie lepiej by wypadł Philips pod względem wykopu?
    Jakie macie doświadczenie jeśli chodzi o Philipsa bo Alpine wiadomo już znana od wieków.
  • Level 13  
    Crazy ktory lepsze bedzie mal brzmienie Vector 150 czy Axton c 408 ?

pozdr.

Dodano po 1 [minuty]:

Zastanawialem sie nad BLAUPUNKTEM GTA 4 Special MK II ale niemam do nich przekonania
  • Moderator of CarAudio
    "Zastanawialem sie nad BLAUPUNKTEM GTA 4 Special MK II ale niemam do nich przekonania"

Bardzo słuszna uwaga.

PS:pojawił się SONY XM5046 za 349zł >polecam ,bo cena śmieszna jak na walory brzmieniowe i mocowe ....no i 4 kanały .
  • Level 15  
    Chcesz wykop?to podłącz te pb pod xm10020 i na pewno się zdziwisz.
  • Moderator of CarAudio
    siwekj wrote:
    Chcesz wykop?to podłącz te pb pod xm10020 i na pewno się zdziwisz.

Oj nieładnie reklamować "swój" wzmacniacz z allegro :-) ............chociaż propozycję jak najbardziej popieram .
  • Level 15  
    Nie namawiam do kupna tylko do podłączenia i sprawdzenia :) i ew później do nabycia :P. Aczkolwiek wielu jednak zdecyduje się na `niebieską kropeczkę` albo różowiutkiego `x-plołda` :)
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    ja i tak jestem za audisonem

oczywiście VR-em
  • Level 27  
    siwekj wrote:
    Nie namawiam do kupna tylko do podłączenia i sprawdzenia :) i ew później do nabycia :P. Aczkolwiek wielu jednak zdecyduje się na `niebieską kropeczkę` albo różowiutkiego `x-plołda` :)

Chciałem od Ciebie jakiś czas temu kupić ten wzmacniacz bo jest dość fajną propozycją pod zestaw przedni lub małego suba (jak w moim wypadku Cerwin Vega) jednak nie odpisałeś mi nic na wiadomość w wtedy jeszcze miałeś na nim ustawioną kup teraz. Cóż kupiłem coś innego równie dobrego.

Moim zdaniem ten soniaczek popędziłby fajnie te PB. Na pewno do 300zł go kupisz :) Miałem o nim napisać ale zaspałem ;)
    Pozdrawiam
  • Level 15  
    No nie zupełnie ten, taki sam model ale klocek był inny. Ten jest drugi jaki mi wpadł w łapki i też szuka nowego właściciela:)