Witam czy istnieje jakiś sposób przekopiowania plików z płyty Windows xp na pen drive a następnie przy uruchomieniu komputera włączyć opcję bootowania z USB-Harddisk dzięki czemu mielibyśmy możliwość zainstalowania systemu operacyjnego ??
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam