Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SAGEM my-411x - wszystko co z nim związane

05 Gru 2007 07:06 5649 1
  • Poziom 11  
    - mam telefon od lipca (dziś grudzień) z telefonu jestem zadowolony, moim zdaniem jest to nowsza wersja my-x6 tylko rozbudowana. Telefon wzięty w Erze, na wyposażeniu ładowarka + słuchawki (w innych sieciach inne). Dodatkowo dołożyłem Karta microSD Kingston.
    - moja opinia telefon ogólnie dobry, kilka razy się zawiesił, ale to rzadkość, z kartą pamięci współpracuje b. dobrze, również z adapterem bluetooth 4World, myślę, że zadowoli użytkowników starych x-6.

- moje pytanie czy wiecie może jak zablokować klawiaturę, lub zminimalizować odtwarzanie muzyki, aby podczas odtwarzania móc włączyć wygaszasz ekranu lub napisać smsa czy też choćby sprawdzić godzinę?
    Wiem, że taka funkcja istnieje w tym telefonie, bo raz udało mi się to zrobić (po zakończeniu połączenie nacisnąłem coś i się udało, ale tylko raz i w sumie już nie wiem, co wtedy nacisnąłem wtedy przez przypadek). Dowodem na to, że taka funkcja istnieje jest to, że 1. Muzyka dalej grała, 2. W lewym dolnym rogu (w linijce nad menu a pod datą) wyświetliło mi się, co w danej chwili odtwarzałem. Wg. mnie jest to kwestia jakiejś kombinacji klawiszy czy wiecie coś na ten temat?

[size=9][color=#999999]Dodano po 5 [minuty]:[/color][/size]

- czy wiecie może czy są gdzieś dostępne przejściówki ze złącza sagema na gniazdo jack 3,5 stereo ? (chodzi o podłączenie zwykłych słuchawek lub innych urządzeń do tego tel.)
  • Poziom 9  
    1.Włączamy odtwarzacz ustawiamy jakie piosenki chcemy słuchać i jak głośno
    2.Jeśli jesteśmy w erze dzwonimy na swój numer(jeśli nie mamy poczty Wink dostaniemy sms-a od "kto tam"), jeśli jesteśmy w innej sieci to wysyłamy sms-a na swój numer z internetu itp. , ogólnie o to chodzi aby za chwile przyszedł do nas sms.
    3.Wchodzimy w odtwarzacz i odpalamy piosenkę, przychodzi do nas sms, odczytujemy go i zanim pojawi się napis "czy wznowić odtwarzanie.." (czyli prawie natychmiast) naciskamy czerwona słuchawkę. Wtedy pojawi sie napis "czy wznowić.." naciskamy "tak" i gra muzyka.