witam
kuypiłem zmieniarkę Pioneer na Allegro lecz mój kabelek jest inny niż do tej zmieniarki.czy ktoś byłby w stanie mi pomóc.zmieniarka to cdx-fm35 zas radio jakie posiadam to keh-8610.w radiu jest gniazdo na wtyk kwadratowy z cienkimi bocami.w zmieniarce gniazdo jest prostokatne z dwoma rzędami bolczyków + małe gniazdo zasilania.czy ktoś wie czy istnieje jakies przejście między takim złączem.widziałem taki przewód lecz nie miałem szansy by go pomierzyć
kuypiłem zmieniarkę Pioneer na Allegro lecz mój kabelek jest inny niż do tej zmieniarki.czy ktoś byłby w stanie mi pomóc.zmieniarka to cdx-fm35 zas radio jakie posiadam to keh-8610.w radiu jest gniazdo na wtyk kwadratowy z cienkimi bocami.w zmieniarce gniazdo jest prostokatne z dwoma rzędami bolczyków + małe gniazdo zasilania.czy ktoś wie czy istnieje jakies przejście między takim złączem.widziałem taki przewód lecz nie miałem szansy by go pomierzyć