Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Router LINK LINK - po włączeniu świecą się tylko LINK i DIAG

10 Gru 2007 14:17 1668 2
  • Poziom 10  
    Mam problem z w/w routerem. Do niedawna działał bez najmniejszych problemów. Jednak ostatnio po zaniku napięcia przestał kompletnie reagować. Zaraz po podłączeniu do zasilania świecą się tylko 2 kontrolki LINK i DIAG, nie świeci się POWER. Nie reaguje w ogóle na przycisk reset. Również podpięcie go do laptopa po lanie nie daje efektu. Mimo podpięcia kabelka komputer nadal sygnalizuje, że kabel sieciowy jest odłączony. Nie wiem jaki jest model tego sprzętu ale może foto pomoże w rozpoznaniu.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Zdjęcie przedstawia router Linksys.
    Najwyraźniej padło jego oprogramowanie.
    Działa wbudowany w niego switch ?
  • Poziom 10  
    Jeszcze raz sprawdziłem i nie działa nawet jako switch. Router faktycznie z zewnątrz wygląda jak Linksys. Od góry ma niby nazwę LINK LINK ale niestety nie ma modelu urządzenia. zresztą pewnie i to by nie pomogło bo, żeby wgrać soft przynajmniej musiałbym mieć jakąkolwiek możliwość podłączenia się kablem a tu po podłączeniu komputer nadal sygnalizuje, że kabel jest odłączony.

Możliwe, żeby wina była zasilacza? Bo gdzieś na necie wyczytałem, że niektóre linksysy nie działają z innymi zasilaczami niż oryginalne nawet gdy napięcie zasilania i polaryzacja są takie sam. niby zasilacz oryginalny ale może z nim coś nie tak