Witam.
Mam pytanie dotyczące myszki Logitech G5 a konkretnie chciałbym się dowiedzieć, jaki jest sposób wymiany ślizgaczy. Moja G5 ma już trochę "zjechane" ślizgacze, i kupiłem teflonowe mICEskatez'y. Moje pytanie brzmi, czy lepiej nakleić nowe ślizgacze na stare, czy może lepiej odkleić stare ślizgacze i na ich miejsce przykleić nowe? Korzystam z podkładki Everglide Titan MonsterMat. Mam obawy, że gdy nakleję nowe ślizgacze bezpośrednio na stare, to odległość lasera od powierzchni podkładki może być za duża i myszka zacznie się "gubić". Z góry dziękuje za odpowiedzi i pomoc.
Pozdrawiam, iMp3t.
Mam pytanie dotyczące myszki Logitech G5 a konkretnie chciałbym się dowiedzieć, jaki jest sposób wymiany ślizgaczy. Moja G5 ma już trochę "zjechane" ślizgacze, i kupiłem teflonowe mICEskatez'y. Moje pytanie brzmi, czy lepiej nakleić nowe ślizgacze na stare, czy może lepiej odkleić stare ślizgacze i na ich miejsce przykleić nowe? Korzystam z podkładki Everglide Titan MonsterMat. Mam obawy, że gdy nakleję nowe ślizgacze bezpośrednio na stare, to odległość lasera od powierzchni podkładki może być za duża i myszka zacznie się "gubić". Z góry dziękuje za odpowiedzi i pomoc.
Pozdrawiam, iMp3t.