Witam dostałem telewizorek Philips model 29PT910/01 przywieziony z Austrii i nie ma fonii tylko szum próbowałem różne ustawienia i brak i mam pytanie czy tylko ratuje mnie przestrojenie i czy wystarczy zwykła fonia czy to jest nicam? proszę o poradę pozdrawiam