Po podłączeniu dekodera polsatu Echostar DSB 717 do tv funai 2000T mk6 przez EURO zrywa senchonizacje i obraz jest powykręcany.
Podłączyłem dekoder Echostar DSB 606 wszystko jest w pożądku.
Podłączyłem DVD i też jest ok. Podłączyłem jeszcze 2 Echostary DSB 717
i też nie działają. Gdy podłączyłem Echostar DSB 717 do funai mk5 to działa ok. Moje pytanie:co może być i czy nie jest to jakaś wina fabryczna?
Podłączyłem dekoder Echostar DSB 606 wszystko jest w pożądku.
Podłączyłem DVD i też jest ok. Podłączyłem jeszcze 2 Echostary DSB 717
i też nie działają. Gdy podłączyłem Echostar DSB 717 do funai mk5 to działa ok. Moje pytanie:co może być i czy nie jest to jakaś wina fabryczna?