Mam pewien problem, od jakiegoś czasu tv zaczęło szwankować tzn po włączeniu go musiało upłynąć chwila aby się pokazał obraz i głos. Zbiegiem czasu problem się nasila teraz uruchomienie tv trwa około 15 min, zauważyłem też że, powielacz napięcia wydaje charakterystyczny "Pulsujący" dżwięk, czy to jest powielacz do wymiany ?