cześc wszystkim
mam taki problem od kilku dni próbuje napisac generator klucza
mam funkcje kolega mi powiedział tylko
no ale ja nie wiem w czym problem...
"odpalasz VisualStudio
albo SharpDevelopa
wrzucasz 2 text boxy jeden przycisk
pod przycisk wrzucasz ten kod
i masz generator"
Niestey pzreczytałem już tyle wszystkiego ze głowa boli i nie wiem jak zacząc prosiłbym o pomoc na gg:4400880 już nie daje rady ;(
a czy mógłby mi ktos jeszcze wrzucić tą funkcje do programu oraz generator zrobic [Możliwa zapłata]
mam taki problem od kilku dni próbuje napisac generator klucza
mam funkcje kolega mi powiedział tylko
no ale ja nie wiem w czym problem...
"odpalasz VisualStudio
albo SharpDevelopa
wrzucasz 2 text boxy jeden przycisk
pod przycisk wrzucasz ten kod
i masz generator"
Niestey pzreczytałem już tyle wszystkiego ze głowa boli i nie wiem jak zacząc prosiłbym o pomoc na gg:4400880 już nie daje rady ;(
a czy mógłby mi ktos jeszcze wrzucić tą funkcje do programu oraz generator zrobic [Możliwa zapłata]