Witam
Przeczytałem chyba wszystko na elektrodzie temat interfejsu
do Opla.
Jedni mowią, że takowy interfejs istnieje i działa
inni twierdzą że nie ma takowego
(chodzi o interfejs zastępujący orginalny interfejs)
Szukam osoby która coś juz robiła w tym temacie
Szukam osoby która coś wie i może pomóc
Yahoo
Przeczytałem chyba wszystko na elektrodzie temat interfejsu
do Opla.
Jedni mowią, że takowy interfejs istnieje i działa
inni twierdzą że nie ma takowego
(chodzi o interfejs zastępujący orginalny interfejs)
Szukam osoby która coś juz robiła w tym temacie
Szukam osoby która coś wie i może pomóc
Yahoo