Witam
Od razu mówię na wstępie ze jestem wielkim nowicjuszem i za wszystko przepraszam co ma tu miejsce.
A więc moje pytanie brzmi czy coś takiego jak na "zdjęciu"
będzie działało. Ma to być podłączone do zasilacza 3V, diody 3V i kabel od zasilacza podłączony jest do pierwszej następnie od pierwszej do drugiej od drugie do trzeciej itd. I czy to będzie działało, czy coś jeszcze potrzebuje żeby mi się to nie popaliło i jakie tu będzie połaczenie i ile można max diod podłączyć do stabilizowanego o wyjściu 350mA a ile do niestabilizowanego o wyjściu 1000mA. Wielki dzieki za odp.
P.S.
Czarne to kabel, czerowne diody:)
Od razu mówię na wstępie ze jestem wielkim nowicjuszem i za wszystko przepraszam co ma tu miejsce.
A więc moje pytanie brzmi czy coś takiego jak na "zdjęciu"
P.S.
Czarne to kabel, czerowne diody:)