#1 4588329 14 Gru 2007 21:54 aswoj1 aswoj1 Poziom 2 Posty: 4 Autor tematu Post #1 4588329 14 Gru 2007 21:54 Mam problem.Nie mogę nigdzie znaleźć sterowników i instrukcji obsługi do CANON - FC 230.
#2 4588370 14 Gru 2007 22:00 cefram cefram Poziom 31 Posty: 1469 Pomógł: 167 Ocena: 92 Pomocny post? (0) Post #2 4588370 14 Gru 2007 22:00 Witam A jakie sterowniki pragniesz mieć ? To jest analog! Pozdrawiam
#3 4588654 14 Gru 2007 23:11 aswoj1 aswoj1 Poziom 2 Posty: 4 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 4588654 14 Gru 2007 23:11 Witam.Dięki za zainteresowanie.Kolega ma mi przysłać to urządzenie i nie wiem czy do niego potrzebne jest jakieś oprogramowanie. Pozdrawiam
Pomocny post #4 4588699 14 Gru 2007 23:24 piwos piwos Poziom 24 Posty: 975 Pomógł: 50 Ocena: 209 Pomocny post? (+2) Pomocny post Post #4 4588699 14 Gru 2007 23:24 to jest tylko kserokopiarka i tylko kserokopiarka analogowa. Nie cyfrowe urządzenie wielofunkcyjne ! W dodatku na wkłady, tonerki E30. Prosta bardzo w obsłudze. Uważaj na jej plastyki. Są bardzo kruche
#5 4588719 14 Gru 2007 23:30 aswoj1 aswoj1 Poziom 2 Posty: 4 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #5 4588719 14 Gru 2007 23:30 Dzięki
#6 4598508 17 Gru 2007 20:57 hefid hefid Spoczywaj w Pokoju Posty: 15878 Pomógł: 546 Ocena: 6165 Pomocny post? (0) Post #6 4598508 17 Gru 2007 20:57 Post był raportowany. Przeniosłem z: Drukarki, kserokopiarki i plotery