witam. jest mi potrzebny schemat do cb radia jak w tytule. bede wdzieczny niezmiernie:) jesli ktos cos znajdzie podaje adres: tipion_winith(_at_)interia.pl lub moje gg: 3011414. z gory dzeki i pozdrawiam
(!!pilnie prosze o pomoc) – ozdobnik? -->REGULAMIN pkt 11.
Popraw błędy i interpunkcję. Użyj przycisku PISOWNIA -->REGULAMIN pkt 15. [hefid]
(!!pilnie prosze o pomoc) – ozdobnik? -->REGULAMIN pkt 11.
Popraw błędy i interpunkcję. Użyj przycisku PISOWNIA -->REGULAMIN pkt 15. [hefid]