Mam pewien problem mianowicie zauważyłem ze na liście Dodawanie lub usuwanie programów komputer pokazuje mi że mam zainstalowaną gre której już nie ma od dluższego czasu. Po kliknięciu usuń zaczyna się proces odinstalowywania i na tym sie zawiesza a gra ,,widnieje'' nadal. Czy da sie coś z tym zrobić? Usunąć? Prosze o rady. Pozdrawiam