Zainstalowalem Partition Magic 8.0 by scalic dwie partycje w jedną, uzyłem opcji MERGE i wykonywalem kolejno kroki podawane przez program, sprowadzilo sie to do wybrania dwoch partycji ktore chcialem scalic, zastosowalem zmiany, wszystko niby wydawalo sie OK, proces zakonczyl sie sukcesem. Po wszystkim okazalo sie ze PM wykrywa nowa partycje wraz z danymi, a probojac na nia wejsc z pod windozy wyskakuje komunikat: partycja nie jest sformatowana czy chcesz to teraz zrobic bla bla bla, wedlug windy rozmiar partycji to zero bajtów.
Prosze o pomoc w odzyskaniu tych danych.
Prosze o pomoc w odzyskaniu tych danych.


