Witam serdecznie!
Przywiozłem radyjko z USA i mam prośbę czy może ktoś mi pomoc w przestrojeniu, bo w/w radio ustawia sie co 0,2Mhz a nie co 0,1Mhz. Bede bardzo wdzieczny za zainteresowanie i pomoc.
Z góry bardzo dziekuje i pozdrawiam
Przywiozłem radyjko z USA i mam prośbę czy może ktoś mi pomoc w przestrojeniu, bo w/w radio ustawia sie co 0,2Mhz a nie co 0,1Mhz. Bede bardzo wdzieczny za zainteresowanie i pomoc.
Z góry bardzo dziekuje i pozdrawiam