logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak przestroić Pioneer DEH-P3800MP z USA na europejskie częstotliwości?

Jachou 19 Gru 2007 07:37 1420 4
REKLAMA
  • #1 4602961
    Jachou
    Poziom 17  
    Posty: 306
    Pomógł: 2
    Ocena: 26
    Witam serdecznie!
    Przywiozłem radyjko z USA i mam prośbę czy może ktoś mi pomoc w przestrojeniu, bo w/w radio ustawia sie co 0,2Mhz a nie co 0,1Mhz. Bede bardzo wdzieczny za zainteresowanie i pomoc.
    Z góry bardzo dziekuje i pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 4603550
    zwirek1
    Poziom 30  
    Posty: 1342
    Pomógł: 161
    Ocena: 306
    witam
    spróbuj przytrzymać dłużej gałkę przy włączaniu radia i powinieneś mieć dostęp do zmiany rastra, w modelu 2900mp tak jest
    pzdr
  • REKLAMA
  • #3 4606513
    Jachou
    Poziom 17  
    Posty: 306
    Pomógł: 2
    Ocena: 26
    Witam!
    Jak przytrzymam przy włączaniu gałke wchodzi w menu ale jest tylko:
    INITIAL ustawienie godziny, AUX, R-SP. Nic nie widziałem do ustawienia Tunera.
    W ogóle to jest możliwosć przestrojenia jesli nie wychodziły na Europe??
    Jesli macie jeszcze jakies pomysly bede ogromnie wdzieczny. Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #4 4609996
    adrian1201
    Poziom 29  
    Posty: 1259
    Pomógł: 128
    Ocena: 413
    witam
    dłuższe przytrzymanie klawisza A na wyłączonym radiu. Ustawienia podobne do modeli starszych. Zmiana za pomocą klawiszy góra/dół.
  • #5 4610620
    Jachou
    Poziom 17  
    Posty: 306
    Pomógł: 2
    Ocena: 26
    A napisz mi ktory to klawisz A bo u mnie w radiu nie widze takiego??
    Dzieki pozdrawiam
    P.S. W załączeniu zdjecie panela
    Załączniki:
    • 3800.jpg (111.75 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
REKLAMA