logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Nokia 5610 czy 6280 – jak rozpoznać model i wgrać polskie menu?

andrzejj82 19 Gru 2007 17:02 1746 16
REKLAMA
  • #1 4604361
    andrzejj82
    Poziom 14  
    Posty: 144
    Pomógł: 3
    Ocena: 4
    Witam, jaki to jest model telefonu ?
    5610 czy 6280 ? jak wgrać do niego PL ?
    Załączniki:
    • Nokia 5610 czy 6280 – jak rozpoznać model i wgrać polskie menu? PC1902513.JPG (71.13 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Nokia 5610 czy 6280 – jak rozpoznać model i wgrać polskie menu? PC1902503.JPG (75.45 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Nokia 5610 czy 6280 – jak rozpoznać model i wgrać polskie menu? PC1902493.JPG (76.87 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Nokia 5610 czy 6280 – jak rozpoznać model i wgrać polskie menu? PC1902483.JPG (81.22 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #2 4604381
    fingusio
    Warunkowo odblokowany
    Posty: 2264
    Pomógł: 196
    Ocena: 22
    Description=Nokia 5610D-1
    _A=English,Finish,Swedish,Danish,Norwegian,German,Icelandic
    _B=English,German,French,Polish,Romanian,Hungarian
    _C=English,German,French,Italian,Dutch,Spanish,Turkish,Portuguese
    _D=English,German,Slovak,Slovene,Serbian,Hungarian,Czech,Croatian
    _E=English,German,Lithuanian,Latvian,Russian,Estonian
    _F=English,German,Hebrew,Arabic,Russian
    _H=English,German,Greek,French
    _I=English,German,Russian,Bulgarian,Romanian,Ukrainian
  • REKLAMA
  • #3 4604383
    dziekanone
    Poziom 29  
    Posty: 1310
    Pomógł: 98
    Ocena: 15
    5610
  • #4 4604386
    andrzejj82
    Poziom 14  
    Posty: 144
    Pomógł: 3
    Ocena: 4
    Dlaczego wyświetla na nim 6280 ?
  • #5 4604403
    piotr_szp
    Poziom 11  
    Posty: 10
    na pewno 5610 zobacz na stronie nokii!!
  • #6 4604431
    andrzejj82
    Poziom 14  
    Posty: 144
    Pomógł: 3
    Ocena: 4
    Ja wiem że wygląd ma na 5610 ale dlaczego po wpisaniu *#0000# pisze 6280 ? Przy włanczaniu pisze Nokia prototype .
  • #7 4604499
    KanekS
    Poziom 29  
    Posty: 1609
    Pomógł: 111
    Ocena: 40
    masz pewnie prototyp wiec z softem sie lepiej nie baw
  • REKLAMA
  • #8 4605066
    Nosek1
    Poziom 28  
    Posty: 1430
    Pomógł: 62
    Ocena: 11
    Dokładnie jak napisał KanekS ciesz sie telefonem po angielsku.Chyba ze ktos ma szersze info co do prototypu tego modelu (chodzi o to czy rozni sie od oryginały tylko SW czy też HW)
  • #9 4605082
    fingusio
    Warunkowo odblokowany
    Posty: 2264
    Pomógł: 196
    Ocena: 22
    jak imei wyglada?
  • REKLAMA
  • #10 4605202
    gonti
    Poziom 18  
    Posty: 209
    Pomógł: 15
    Ocena: 16
    jak to jak :) jak w kazdym proto noki, 0044xxxxxxxxxx :) nie softuj, bedziesz mial trupa RPLa do tego nie przeliczysz.
  • #11 4605229
    poochone
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 6739
    Pomógł: 570
    Ocena: 164
    a co ci pisze pod bateria ?? Tam powinienes tez miec model tego telefonu i tam tez powinien pisac ci imei
  • #13 4605370
    PiM_FM
    Poziom 25  
    Posty: 946
    Pomógł: 49
    Ocena: 18
    to na pewno prototyp, tak samo było z N-gage pisało 3650. Tak jak pisali koledzy nie bawić sie z softem bo grozi to uśmierceniem telefonu i jest to nie do postawienia (chyba ze ktoś ma taki soft)
  • #14 4606143
    Nosek1
    Poziom 28  
    Posty: 1430
    Pomógł: 62
    Ocena: 11
    Ja miałem n-gage i na naklejce było n-gage ale to nie zmienilo faktu ze ubiłem ja...:) .Jezeli dziala to zostaw w spokoju jak sie sypie to mozesz sprobowac bo nie masz nic do stracenia.A swoja droga z kad sie biora prototypy na normalnym rynku??Jednego nie rozumiem mianowicie skoro nie sa na sprzedaz i maja byc niedostepne dla normalnych ludzi to czy wszystki musialy byc ukradzione/wyniesione z jakiegos salonu lub bezposrednio z noki?Skoro sa wynoszone jednym slowem kradzione to czemu nie sa poblokowane u operatorow??Wydaje mi sie ze nie ma az tak pieknie ze telefony gina i nikt nie zauwaza ze ich nie ma.
  • #15 4606146
    studiogsm
    Poziom 18  
    Posty: 84
    Pomógł: 49
    Ocena: 1
    Ale czym jest zycie bez ryzyka ;)

    Krystian
    StudioGSM.pl
    Mielec
  • #16 4606521
    Nosek1
    Poziom 28  
    Posty: 1430
    Pomógł: 62
    Ocena: 11
    Niby wszystko ładnie pieknie ale mi sie nie ciszy dostac paserki i jakiegos wyroku z zawieszenie bo o ile sie nie myle to juz nie ma czegos takiego jak paserstwo nieumyslne...
  • #17 4607848
    andrzejj82
    Poziom 14  
    Posty: 144
    Pomógł: 3
    Ocena: 4
    Tak , imei 0044xxxxxxxxxx ,
    pod naklejką pisze tylko Type: RM-242 , i

    PROTOTYPE - NOT FOR SALE

Podsumowanie tematu

✨ Telefon oznaczony jako Nokia 5610D-1 posiada różne wersje językowe oprogramowania, w tym polskie menu w wersji _B. Pomimo wyglądu i oznaczenia 5610, po wpisaniu kodu *#0000# wyświetla się model 6280, co wskazuje na obecność oprogramowania (softu) z innego modelu. Telefon jest prototypem (oznaczonym jako "PROTOTYPE - NOT FOR SALE" z numerem typu RM-242 i IMEI zaczynającym się od 0044), co powoduje, że oprogramowanie może być niestabilne i niezalecane do modyfikacji, gdyż istnieje ryzyko trwałego uszkodzenia (tzw. "uśmiercenia" telefonu). W przypadku prototypów nie ma pewności, czy różnice dotyczą tylko oprogramowania, czy także sprzętu. Wgrywanie polskiego menu jest możliwe w oryginalnych wersjach, ale w prototypach zaleca się korzystanie z dostępnego oprogramowania bez ingerencji. Pod naklejką pod baterią znajduje się informacja o modelu i IMEI, co pomaga w identyfikacji urządzenia.
REKLAMA