Witam, mam problem ponieważ na komputerze jest dwóch użytkowników i ten drugi nie potrafi otworzyć GG na swoim profilu komputera.
Natomiast na moim tak. W czym tkwi problem?
Natomiast na moim tak. W czym tkwi problem?
Moderowany przez TONI_2003:Poprawiłem temat postu oraz sam post.
Sugeruję poprawienie treści postu jak i jego gramatyki po napisaniu następnej odpowiedzi w temacie.
Stosowne poprawki w tym już wykonałem, ale nie należy to do moich obowiązków.