Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mikrofalówka IGNIS AKL-535

21 Gru 2007 11:07 2653 5
  • Poziom 2  
    Witam!
    Mam pewien problem a mianowicie z przyciskiem "start". Wszystko działa tylko nie działa ten przycisk.
    Rozebrałem ją odkleiłem i okazało się że jedna ścieżka jest przypalona.
    I chciałby spytać czy można gdzieś coś takiego kupić (chodzi o tą folię bo nie wiem jak to nazwać co są na niej przyciski). Myślałem że ołówkiem pociągać po ścieżkach ale to nic nie pomogło więc tego chyba sie nie da naprawić. Proszę o wskazówki.

Dzięki bardzo i pozdrawiam Reza.

To jest coś takiego
    Mikrofalówka IGNIS AKL-535
  • Poziom 16  
    Choć to nie jest fachowe :D przyklej kawałek folii aluminiowej na "szarą" taśmę. Wiem, że to jest na kamikaze :D ale na jakiś czas powinno wystarczyć, przynajmniej do czasu zakupu nowej "folii" z "przyciskami". Tylko przed tą operacją wyczyść ścieżki...tylko rób to bardzo ostrożnie...
  • Poziom 2  
    Dzięki ale nie zdało to egzaminu. A wogle czy coś takiego można gdzieś kupić??? I ile mniej więcej może to kosztować??? Bo tego to raczej nie ma sensu naprawiać.

Dzięki i Pozdrawiam.
  • Moderator AGD i automatyka
    Możesz zamówić w serwisie Whirpoola. Jeśli się nie mylę to część ma numer 481990200254.
  • Poziom 23  
    Witam. Coś mi się zdaje że koledzy nigdy nie słyszeli o kleju przewodzącym do kupienia w sklepie elektronicznym. Weź klej i pędzelkiem namaluj od nowa ścieżkę ja tak robię od lat i działa klejem tym można naprawiać wszystko nawet ogrzewanie szyby samochodowej. Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    Dzięki. Spróbóję tym klejem ale raczej i tak wybiorę się do serwisu whirpoola i raczej to zamówie