Witam!
Mam pewien problem a mianowicie z przyciskiem "start". Wszystko działa tylko nie działa ten przycisk.
Rozebrałem ją odkleiłem i okazało się że jedna ścieżka jest przypalona.
I chciałby spytać czy można gdzieś coś takiego kupić (chodzi o tą folię bo nie wiem jak to nazwać co są na niej przyciski). Myślałem że ołówkiem pociągać po ścieżkach ale to nic nie pomogło więc tego chyba sie nie da naprawić. Proszę o wskazówki.
Dzięki bardzo i pozdrawiam Reza.
To jest coś takiego
Mam pewien problem a mianowicie z przyciskiem "start". Wszystko działa tylko nie działa ten przycisk.
Rozebrałem ją odkleiłem i okazało się że jedna ścieżka jest przypalona.
I chciałby spytać czy można gdzieś coś takiego kupić (chodzi o tą folię bo nie wiem jak to nazwać co są na niej przyciski). Myślałem że ołówkiem pociągać po ścieżkach ale to nic nie pomogło więc tego chyba sie nie da naprawić. Proszę o wskazówki.
Dzięki bardzo i pozdrawiam Reza.
To jest coś takiego