Witam:) Mam problem z odtwarzaczem MP3 philips> wykrywa mi go jako Windows Portable Device a nie jako zwyczajne usb. Mój komputer nie widzi dysku mp3 i nie mogę zgrać muzyki. Co zrobić?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam