Mam bardzo wielka prosbe do znajacych sie na REnault 19 z silnikiem 1.7 jednopunktowym wtryskiem..
Rece mi opadaja , niemam sil ... Zainwestowałem w ten samochód już drugą jego wartość i nie wiem co sie dzieje ..
Odpalam silnik i chodzi normalnie bo pewnym czasie gdy silnik sie rozgrzeje
zaczyna tracić moc , na biegu jałowym działa w miarę poprawnie a gdy tylko wbijam na bieg zaczyna sie . Zaczyna sie dusić , traci moc gdy wciskam gaz to gasnie i parska jak kon
.. Prosze o pomoc bo sie bardzo przywiazalem do tego autka ... odpiscie pls... Jak ktos chce to przesle filmik ale prosze o konkrety
Regulamin pkt 11 wraz z podpunktami, proszę poprawić. goldwinger
Rece mi opadaja , niemam sil ... Zainwestowałem w ten samochód już drugą jego wartość i nie wiem co sie dzieje ..
Odpalam silnik i chodzi normalnie bo pewnym czasie gdy silnik sie rozgrzeje
zaczyna tracić moc , na biegu jałowym działa w miarę poprawnie a gdy tylko wbijam na bieg zaczyna sie . Zaczyna sie dusić , traci moc gdy wciskam gaz to gasnie i parska jak kon
Regulamin pkt 11 wraz z podpunktami, proszę poprawić. goldwinger