Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Co jest z Yamaha cdx-570?(POmocy)

bogdan3010 25 Dec 2007 11:59 2032 4
    bogdan3010
    Level 15  
    Witam mam problem!:( kupiłem jakiś czas temu odtwarzacz plyt cd Yamaha cdx-570 w bdb stanie.Plyty kazde czy nagrywane czy oryginalne odtwarzał bardzo szybko i nic sie niecielo grał idealnie.A tu wczoraj słucham sobie plyt i bylo ok. po jakies chwili chciałem zmienić cd, normalnie wyjołem cd wsadziłem inna płyte i on już zaczoł szwankować nagle!niewiadomo dlaczego??nic niezrobilem,nie uderzylem nim nieruszlem go poprostu zmienilem cd:(a teraz większosci cd nieczyta, czasami jak po jakims dlugima czasie sie bujnie wczyta z 1 utwor to sie tnie muzyka... niewiecie co jest nie tak???co moglo ulec tak nagle uszkodzeniu??zagladałem do środka wszystko ok. nic nie spalone.pomocy

Post był raportowany.
    (??? POmocy) – ozdobnik? -->REGULAMIN pkt 11.
    Popraw błędy i interpunkcję. Użyj przycisku PISOWNIA -->REGULAMIN pkt 15. [hefid]
    sq8ju
    Level 24  
    Może jakich paproch leży na soczewce ? Albo już ktoś kiedyś laser podkręcał i niestety dokonał swojego żywota ;)
    bogdan3010
    Level 15  
    powiem tak jak wsadze cd to niby czyta bo wyswietla odrazu ile minut jest nagrane na cd,wlanczam play i tak jakby niemuglby sie bojNc czy cos raz zlapie to piosenka sie tnie,a teraz jak wlonczylem to najpierw muzyka sie ciela a teraz zalapal i niby gra ok. wylonzylem jescze raz i znowu nieche odbierac niewiecie co jest??teraz oglnie tak slychac jakby sie rozpedzic niemugl i taki jakby sfist slychac jak niemoze odczytać cd:( nieweicie co to??moze faktycznie jakis paproch,jak go usunąc?
    p.s teraz zauwazylem ze piosenki od 1 do np 8 nieczyta albo czyta zadko a wloncze 17 utwor i lapie niewiecie od czego to może byc???ze dalsze utwory lapie a tych pierwszych nie???ja zwariuje z nim zaraz<nerw>Może ten laser jakoś sie reguluje???bo to dziwne zeby pierwsze utowry nieczytał prawie wcale a a te koncowe utwory czytal(niezawsze)tlyko że czesto sie tna te utwory.spotkał się ktos kiedyś z tym?
    User removed account
    User removed account  
    bogdan3010
    Level 15  
    Dziekuje za pomoc sq8ju i dj-MatyAS wystarczyło przedmuchac dobrze i zdeczaka go podkrecić;)