Robie właśnie ku 800 i ktoś wcześniej zawalił sprawe. Zostały poutywane piny od złącza. Wie ktoś jak to poprowadzić by ładował tel??
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tammaciekbednarz napisał:Najlepiej na zlaczu ladowarki zobacz na , ktorych pinach jest napiecie.
Nastepnie pod mikroskopem zobacz plyte glowna i zobacz czy te wlasnie piny sa uszkodzone czy nie.Jak do tej pory mialem szczescie i telefony ,ktore mialem dzialaja pod ladowanie ale niestety brak komunikacji z kompem.