Witam podłączyłem zły zasilacz do tego laptopa... Zasilacz miał złą biegunowośc napięcia.... Gdy podłączyłem laptop zapiszczał więc szybko odłączyłem zasilacz... laptop odpalił się na baterii więc pomyślałem że nic się nie stało po podłączeniu dobrego zasilacza do laptopa lampka na zasilaczu gaśnie i nie ładuje baterii... Co się z nim stało?? czy można go naprawic?? ile to może kosztowac?? Z góry dzięki za pomoc