Witam .Cz może ktoś mi powiedzieć jak wejśc do trybu serwisowego telewizora philips 17PT156B/58P?.Temat był poruszany ale odpowiedzi były na PW
Na Forum obowiązują zasady pisowni - p.15 regulaminu.
Np. spacje daje się po znakach przestankowych, a nie przed (lub wcale), po znaku zapytania nie daje się kropki.
[Mirek Z.]
Na Forum obowiązują zasady pisowni - p.15 regulaminu.
Np. spacje daje się po znakach przestankowych, a nie przed (lub wcale), po znaku zapytania nie daje się kropki.
[Mirek Z.]