Witam,
dostałem w pracy telefon Alcatel 4035 Advanced Reflexes. Mam skróconą instrukcję obsługi, z internetu mam też wersję pełną, ale nie znalazłem tam odpowiedzi.
Pytanie: Jak wprowadzić w opisie kontaktów, np. litery Z, O, ... Doszedłem do tego, że aby wprowadzić np. M to trzeba nacisnąć klawisze [6] i [1], ale nie wszystkie litery można, tych wyżej wspomnianych nie.
Czy jest jakiś inny sposób wprowadzania nazw? Dodam, że wbudowana klawiatura alfanumeryczna jest nieaktywna.
Dziękuję, pozdrawiam.
dostałem w pracy telefon Alcatel 4035 Advanced Reflexes. Mam skróconą instrukcję obsługi, z internetu mam też wersję pełną, ale nie znalazłem tam odpowiedzi.
Pytanie: Jak wprowadzić w opisie kontaktów, np. litery Z, O, ... Doszedłem do tego, że aby wprowadzić np. M to trzeba nacisnąć klawisze [6] i [1], ale nie wszystkie litery można, tych wyżej wspomnianych nie.
Czy jest jakiś inny sposób wprowadzania nazw? Dodam, że wbudowana klawiatura alfanumeryczna jest nieaktywna.
Dziękuję, pozdrawiam.