Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jakie wymiary plyt glownych do central integra 32 i 64

aprzycho 04 Jan 2008 08:11 1868 5
Optex
    aprzycho
    Level 16  
    witam
    Prosze napiszcie mi jakie sa wymiary plyt glownych do central integra 32 i 64
    Kiedys planowalem zakup ca10 i zakupilem obudowe podtynkowa do tej centrali. Teraz zastanawiam sie nad zmiana koncepcji ale nie wiem czy integra 64 zmiesci mi sie w ta obudowe a ta opcja najbardziej by mi pasowala.

Bede mial z 16 czujnikow i 3 manipulatory LCD. Jaki akumulator i transformator polecacie (zeby jeszcze jakis zapas byl)
  • Optex
  • Optex
    bryleczka
    Level 12  
    Akumulator 18Ah ? Oj chyba takich nie produkują... 17Ah, zgodzę się.
    joy
    Level 20  
    18 jak najbardziej są dostępne i na dodatek bardzo popularne, jak nie widziałeś nie oznacza, że takich niema.
    suworow
    Admin of Property security
    bryleczka wrote:
    Akumulator 18Ah ? Oj chyba takich nie produkują... 17Ah, zgodzę się.

Może i nie produkuja ale niektórzy producencji na swoich wyrobach podają 18 Ah. Np akumulator Alarmtec
    pozdrawiam

zaproponowana obudowa i trafo są wystarczające przy 3 LCD nie należy stosować trafa 40 Va/ 16V/18V. występującego np w obodowach awo 200.
    Więcej znajdziesz na stronie producenta: http://www.pulsarsc.com.pl/pl/test1.php?l=pl&m=1. Możesz też zastosowac obudoe plastikową produkcji satela.
    Pozdrawiam

'
    bryleczka
    Level 12  
    No coż, człowiek rodzi się i umiera głupi... Kiedyś montowałem akumulatory 17 Ah ale już są 18 Ah. Dzięki za informację.