#1 442314 18 Gru 2003 20:28 cinekk cinekk GSM Product Supporter Posty: 1512 Pomógł: 170 Ocena: 10 Autor tematu Post #1 442314 18 Gru 2003 20:28 Tak jak w temacie... potrzebuje flasha do A53 z jezykiem polskim prosze o jakiegos linka bo szukalem wszedzie.
#2 442342 18 Gru 2003 20:42 Telex Telex Poziom 28 Posty: 962 Pomógł: 106 Ocena: 99 Pomocny post? (0) Post #2 442342 18 Gru 2003 20:42 Zwróć się do gościa aarecki co napisał posta https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic88250.html , trenował on z A52 a chyba jest to samo. On już posiada Polaka. Napisz do niego na Priva.
#3 442676 18 Gru 2003 23:54 jerry77 jerry77 Poziom 26 Posty: 1063 Pomógł: 18 Ocena: 31 Pomocny post? (0) Post #3 442676 18 Gru 2003 23:54 A skąd ty wytrzasnąłeś a53 ?
#4 442697 19 Gru 2003 00:07 aarecki aarecki Poziom 20 Posty: 364 Pomógł: 27 Ocena: 4 Pomocny post? (0) Post #4 442697 19 Gru 2003 00:07 Coś mi też nie pasuje... A52 jest - sam sie przekonałem - a a53????????