Posiadam zakupiony na allegro programator STK200/300, a po niewczasie dowiedziałem się że mó PC nie posiada LPT, a zwykły port szeregowy (9 pinów na płycie głównej).
Czy jest jakaś szansa aby wykorzystać ten STK?. Jeśli nie to jak najłatwiej zaprogramować Atmega8? Kupić programator USB, czy próbować zrobić coś na szeregowy port...
Jestem kompletnie zielony w tej tematyce, więc proszę o pomoc, a nie o skasowanie tego postu.
Pozdrawiam Tomasz
Czy jest jakaś szansa aby wykorzystać ten STK?. Jeśli nie to jak najłatwiej zaprogramować Atmega8? Kupić programator USB, czy próbować zrobić coś na szeregowy port...
Jestem kompletnie zielony w tej tematyce, więc proszę o pomoc, a nie o skasowanie tego postu.
Pozdrawiam Tomasz