witam mam problem nie mogę znaleźć sterowników do kamerki internetowej HP ale jest jeden mały problem nie znam jej modelu... Próbowałem już na wiele sposobów ale dupa... W ramach pomocy mogę powiedzieć że kamerka wygląda identycznie jak ta:
http://futari.nazwa.pl/imgws/mulsunkam0002.jpg
Bardzo byłbym wdzięczny za wszelką pomoc, a może jakiś uniwersalny sterownik??
Nie wiem, proszę o pomoc;)
Pozdrawiam
http://futari.nazwa.pl/imgws/mulsunkam0002.jpg
Bardzo byłbym wdzięczny za wszelką pomoc, a może jakiś uniwersalny sterownik??
Nie wiem, proszę o pomoc;)
Pozdrawiam